Kim jesteśmy?

Beauty & Spa Różowa Pantera to miejsce, gdzie pracują wyłącznie profesjonaliści, osoby wykwalifikowane, z szerokim zakresem wiedzy w dziedzinie kosmetologii. Naszym priorytetem jest rzetelne i indywidualne podejście do klienta. W miłym i komfortowym otoczeniu pomożemy zadbać Ci o Twoje piękno!

Salon zapewnia fachową i na wysokim poziomie obsługę w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy, całego ciała medycyny estetycznej oraz mikropigmentacji. Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach oraz najwyższej jakości urządzeniach.

W czym się specjalizujemy?

Oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych dobranych do potrzeb każdego Klienta. Z nami zadbasz o swoją sylwetkę i nieskazitelnie piękne ciało. Pomożemy w walce z oznakami starzenia, żebyś zawsze mogła czuć się młodo. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej,  wizażu w tym makijaż permanentny, zabiegi na twarz i ciało, zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz stóp, depilację woskiem. U nas możesz skorzystać z licznych promocji, bądź sprawić najbliższej osobie nietuzinkowy prezent w postaci bonu podarunkowego.

Informacje ogólne

Istniejemy już od 2010 r , obecnie znajdujemy się przy ulicy Westerplatte 1 lokal 106 w Olsztynie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu.

Opinie naszych klientów: